Ozdobit domov můžete i přírodně. Což takhle dřevěné truhlíky?

Možná už jste také postřehli nenásilné, přesto velmi hezké ozdobení mnoha domů, teras, zahrádek nebo třeba dvorků pomocí dřevěných truhlíků? Jsou velmi sympatické, díky několika barevným provedením lze vybrat typ kontrastní k fasádě domu nebo okolí, či naopak truhlík, který výborně splyne. 

Dřevěné truhlíky vysoké kvality

Na webových stránkách Amadea.cz najdete rozmanité dřevěné truhlíky čtvercových i obdélníkových tvarů. Volit můžete menší typy, např. 52 x 21,5 x 17 cm nebo větší s rozměry 62 x 21,5 x 17 cm. Do koutů teras nebo k ozdobení rohů zídek můžete použít např. dřevěný obal na květináč tmavý ve čtvercovém tvaru s rozměry 32 x 32 x 24 cm. 

Dřevěné truhlíky jsou českými výrobky, jsou vyráběny z masivního smrkového dřeva a namořené hnědou barvou nebo jsou bez povrchové úpravy. Záleží na tom, pro který model se rozhodnete.

Jednoduché i vyřezávané dřevěné truhlíky

Vyberou si správný model dřevěného truhlíku jak ti, kteří chtějí naprosto jednoduchý prvek, tak ti, kteří se nevyhýbají vyřezávání a jednoduchému zdobení. Oblíbený je např. dřevěný obal na truhlík se srdcem nebo s vyřezávanými ptáčky. K světlému i tmavému druhu dřevěných obalů na truhlíky se hodí jakákoli barva květů. Pokud jste u plastových např. fialových truhlíků řešili, že se barevně „bijí“ s oranžovými nebo třeba červenými květy, u těch dřevěných vás to nepotká.

Venkovní prostor bohatě zdobený dřevem

Dřevěnými truhlíky může být ozdobena i dřevěná terasa. Když navíc na dřevěný zahradní nábytek položíte koláče nebo jakýkoli jiný pokrm umístěný na dřevěný podnos, bude celkový efekt dokonalý. Na stole se mohou nacházet i dřevěné podtácky, dřevěná mísa s ovocem, dřevěné příbory a mnohé jiné.

Kompletní zboží, které zahrnuje i dřevěné šperky, nejeden dřevěný motýlek, dřevěné betlémy a mnohé jiné. Podívejte se a udělejte sobě či někomu z rodiny radost výrobky vysoké kvality ze dřeva za přijatelné ceny.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -časopis

Další články autora