Zkusili jste už barvu letošního roku? Toto je 15 celebrit, které vás přesvědčí, že byste měli…

Specifický odstín růžové ovládl módu roku 2022 – snad ani jeden odstín nedominoval módě hvězd tak, jako právě tento. A inspirovány byly nejen hvězdy, ale také designérské značky a ateliéry.

Herečka Reese Witherspoon na premiéře v kreaci Emilia Wickstead.
Všechno odstartovala přehlídka italské značky Valentino, na které se designér Pierpaolo Piccioli rozhodl prezentovat téměř celou novou kolekci v jednom barevném odstínu. Šokující neonová růžová, která však v sobě nesla i jakýsi decentně-elegantní nádech, dostala dokonce vlastní název – tzv. nádech. PP Pink (tedy růžová barva označená iniciálami šéfdesignéra italského ateliéru).

Intenzivní barevný odstín okamžitě udeřil do oka stylistům světoznámých hvězd a na červeném koberci se za poslední měsíce objevily desítky známých žen, které sáhly právě po výrazném růžovém tónu.

Famózní zážitek, husí kůže i slzy! Valentino uchvátil Řím, modelky kráčely po Španělských schodech
Zajímavostí je, že jednotlivé modely v růžových tónech už nepocházejí jen z ateliéru Valentino – teprve nedávno se například v růžových šatech velmi podobného tónu objevila na veřejnosti herečka Reese Witherspoon – šlo o šaty Emilia Wickstead, o něco decentnější a střídmější, zároveň však velmi šik a elegantní.

Beautiful young girl under the flowering pink spring tree

Poslední týdny přinesly nové a nové podoby PP Pink (klidně ji nazveme pořádně populární růžová) a vy si můžete nejnovější fotografické „přírůstky“ hvězd v růžových barvách prohlédnout v naší galerii.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -časopis

Další články autora