Co říká výběr oblečení o vaší osobnosti. Budete pořádně překvapeni odpovědí

Věci a barvy, které na sebe oblékáte nevypovídají jen o módních trendech a vaší inklinaci k jistému stylu oblékání. Přestože máte tělo zakryto, odhalujete šaty svou duši. Co tedy ukazujete tím, co nosíte?

Modrá je vždy skvělá volba.
Černá
Sáhnete-li nejčastěji po této barvě, jste člověk klidný, který se často uzavírá do vlastního světa. Černá je populární také v módě, protože je klasická a elegantní,“ říká Tegan Connor, módní manažerka oděvní společnosti.

Bílá
Bílé oblečení vám může pomoci vypadat čistě a nevinně. Může to také naznačovat, že jste organizován a orientován na detaily. Nicméně pozor, příliš mnoho bílé může naznačit, že budete působit nudně a monotónně. Proto pokud takovou nejste, šup pár veselých doplňků.

Modrá
Modrá je jednou z nejběžnějších barev oblečení. Ale preferují ji lidé, kteří jsou klidní. Tento výběr také naznačuje čestnost a důvěryhodnost, což jsou skvělé vlastnosti. Modrá je vždy skvělá volba. I proto jsou zaměstnanci nemocnic, často v modré. Zklidňují i ​​při vybičovaných emocích.

Zelená
Zatímco zelená je uklidňující barva, která je příjemná pro oči, je to také barva, která reprezentuje přírodu. Chcete-li vypadat naprosto přirozeně, zelená je správná cesta. Oblékají si ji lidé, kteří mají rádi pohodu, a život vlastní cestou. Ovšem pozor, zelená je i barvou peněz i závisti a chamtivosti, proto si dávejte pozor, abyste na sobě neměli příliš mnoho, zejména v sytém odstínu. Můžete o sobě prozradit víc, než byste chtěli.

Červená
Červená je barvou akce, síly a vášně. Naznačuje, že nejste součástí davu, chcete být výjimečný i poutat pozornost. Červená zvyšuje srdeční frekvenci a proto se nehodí všude. Je to barva odvážná pro odvážné lidi, kteří se nebojí poprat se životem, ale život samotný milují. I všechno, co s ním souvisí.

Beautiful lady overjoyed, by warm spring breeze dream of romantic date wear cute floral dress isolated pink background

Růžová
Růžová je také barvou vášně, podobně jako červená. Ale o něco jemnější, hravější, tak méně nápadná. Je to i barva, která naznačuje, že jste nejen vášnivá, ale také zranitelná a samozřejmě dívčí.

Žlutá
Jasná barva, která představuje slunce. Může to znamenat, že jste bystrý a veselý. Žlutá je také barva, která může naznačovat strach, takže pokud se cítíte bázlivě nebo stydlivě, vyhněte se jí. Lidé toho mohou snadno zneužít. „Navíc žlutá je dost náročná pro oči, proto je dobré ji vždy ředit jinými barvami,“ dodává Tegan Connor.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -časopis

Další články autora