Svatební šaty i účes Jennifer Lopezové odhaleny! Podívejte se, vypadala jako krásná panenka

Přestože fotografií z víkendové svatby zpěvačky Jennifer Lopezové a Bena Afflecka je jako šafránu, pár se jich přece jen na veřejnosti objevilo. Postaral se o to i kadeřník známé latino divy.

Chris Appleton, který léta spolupracuje se známou zpěvačkou a herečkou, zveřejnil na svém Instagramu krátké video z příprav na velkolepý den dvaapadesátileté Lopezové. Postaral se o její účes nevěsty, přičemž na krátkém videu zachytil i bílý model ležérněji působících šatů bez rukávů s reliéfním vzorem.

„Vypadáš úchvatně… ooo, někdo se nám tady bude vdávat,“ říká Appleton při záběru snímajícím Jennifer Lopezovou, která se kroutí v koupelně před zrcadlem a za ní se nachází věšák s dalšími šaty. Zpěvačka podle informací amerických médií později model klasičtějších svatebních šatů vyměnila za velkolepou róbu Zuhair Murad. Fotografie, na které je v ní zachycena už i společně s Benem Affleckem jako šťastným manželem, se objevila na soukromé platformě zpěvačky, přístup na kterou si fanoušci mohou zaplatit.

„Vydržte a možná na vás nejlepší momenty v životě čekají ve Vegas s vašimi dětmi a tím, s kým strávíte zbytek života. Láska je velká věc a na ty nejlepší věci se vyplatí počkat. S láskou paní Jennifer Lynn Afflecková,“ napsala Lopez v odkazu pro své fanoušky na vlastní stránce On the JLo.

Three young woman with bouquets wearing wedding dresses

Jennifer Lopez se provdala za Bena Afflecka! Svatební obřad? Jen s těmi nejbližšími!
Tam se objevilo i několik fotografií, které ovšem není dovoleno sdílet na jiných sítích či zdrojích – Lopez to má ošetřeno autorskými právy. Samozřejmě pár fotografií se už objevilo i na sítích jako Twitter či Instagram.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -časopis

Další články autora