Když mini, tak s maximální odvahou! A nápadem… tady je 9 inspirací na letní oděv

Minisukně si neptají jen odvahu při nošení, ale i při jejich podobách. Zapomeňte na klasické rovné střihy a hladké struktury.

Pokud už investujete do takového „miniaturního“ kusu oděvu, jakým je dámská minisukně, měli byste pracovat s výraznějším vizuálním efektem a odkazem. Jednodušší cestou je volit výraznější vzor – ať už je to grafický potisk, výrazné pruhy nebo třeba animovaný motiv.

Mnohem zábavnější však bude, vyzkoušíte-li módní prvky v podobě ne zcela typického materiálu – řeč může být například o kůži (ačkoli ta je ještě docela klasická), do hry se však dostává například i lýko, jutovina či látka zdobená například skutečným peřím nebo flitry.

Experimentování s podobou minisukně se může odehrávat iv jejím střihu či tvaru – vedle asymetrie (dosažené například diagonálním volánem nebo zavazováním) se ve hře objevuje i architekturální řešení či dekonstruovaná silueta – například pomocí zvětšení objemu dříku s aranžovanou mašlí.

Blue denim mini skirt with buttons on white background

Tipy, jak na to, naleznete v naší galerii, kam jsme zároveň umístili i dámy, které nás svými „mini“ volbami zaujaly. Ať se líbí, inspirujte se.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -časopis

Další články autora