Velký návrat božské Lindy Evangelisty před objektivy! Modelka slaví čtvrtstoletí slavné kabelky

Kanadská supermodelka, kterou v 90. letech proslavil výrok o tom, že za méně než deset tisíc dolarů ani nevstane z postele, se objevila na vizuálu k nové kampani známého italského ateliéru Fendi. Na záběru, jehož autorem je renomovaný módní fotograf Steven Meisel, pózuje Evangelista s dvojicí větších kabelek Baguette od Fendi a dvěma miniaturami, její hlavu zdobí několik na sobě navrstvených kšiltovek a na tváři má sluneční brýle.


Linda Evangelista ukázala tělo znetvořené zkrášlovací operací! Kosmetická noční můra zničila její život
Fotografie vznikla jako součást marketingové komunikace k blížícím se oslavám 25. výročí vzniku kabelky Fendi Baguette, jejíž autorkou je designérka Silvia Venturini Fendi. Velký „narozeninový“ event je naplánován na začátek září letošního roku a bude se konat v New Yorku.


Herečka Sarah Jessica Parker v šatech Norma Kamali as flitrovanou růžovou kabelkou Fendi Baguette.
Italský ateliér s dámským doplňkem jménem Baguette v době jeho vzniku vzal útokem celý svět, kabelka se objevila například v seriálu Sex ve městě, kde ji nosila hlavní hrdinka Carrie Bradshaw nebo její kamarádka Samantha a kabelka samotná se stala pop-kulturní ikonou (podobně jako Birkin Bag od Hermés nebo Saddle Bag od Dior). Během uplynulého čtvrt století se dočkala několika reinterpretací či limitovaných edic a stále patří mezi nejlépe se prodávající kabelky značky Fendi, jejímž šéfdesignérem je momentálně britský designér Kim Jones.


Slavná ‚bageta‘ má nový šat, v podpaží ji nosí i krásná herečka
Právě Jones zjevně stál i za rozhodnutím oslovit ke spolupráci sedmapadesátiletou Evangelistu. „Děkuji ti, Kim Jonese, že jsi ve mě věřil,“ napsala mu odkaz přímo na sociální síti Instagram Evangelista. Designér, který teprve nedávno představil v Paříži novou kolekci haute couture (Pravda byla u toho a vy o tom můžete číst na následujícím odkazu), jí odpověděl několika emotikony srdíček.

Portrait of a beautiful woman with natural make-up

Pro Evangelistu jde o návrat před objektivy po několik let trvající pauze. V září loňského roku se slavná modelka otevřeně přiznala k tomu, že se stala obětí neúspěšné zkrášlovací chirurgie. V dlouhém příspěvku na sociální síti tehdy napsala, že zůstala brutálně znetvořená po podstoupení zkrášlovací procedury s názvem „CoolSculpting“.

Jedná se o proces, při kterém se tukové buňky v těle ničí chladem. V případě Evangelisty však tato metoda nevedla k rozpadu, ale naopak k nárůstu tukových buněk. Jak píše, zůstala „natrvale zdeformovaná“ a ani dvě bolestivé korekce na tom nic nezměnily. Po zveřejnění záběrů a přiznání vyjádřili Evangelisté mnohé její kolegyně podporu, podobně tak udělali zástupci módní branže. Až značka Fendi se však rozhodla s Evangelistou i spolupracovat.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -časopis

Další články autora